Toimihenkilöt

Viestintäsektori

  • ATK-vastaava: Matias Mahlamäki
  • WWW-vastaava: Ilkka Törrönen
  • Tiedotussihteeri: Tuomo Laitinen
  • Graafikko: Teppo Kivistö
  • Graafikko: Elsa Andersson
  • Graafikko: Paavo Norema
  • Kääntäjä: Markus Aulamo
  • Dokumentoija: Antti-Elmeri Takalo
  • Dokumentoija: Samuli Ikonen
  • Somevastaava: Stiina Salminen
  • Somevastaava: Pauli Finnilä

Jaostoiminta

  • Lukkarijaosvastaava: Eero Kokkonen
  • Telajaosvastaava: Pessi Fabritius
  • Telajaosvastaava: Lauri Räty
  • Konepajajaosvastaava: Lassi Kortesniemi
  • Päätoimittaja: Sakari Seppälä
  • Päätoimittaja: Arttu Heikkinen
  • Musiikkijaosvastaava: Jere Moilanen
  • Musiikkijaosvastaava: Jesse Karvonen
  • Liikuntajaosvastaava: Senja Santala
  • Liikuntajaosvastaava: Konsta Mäkinen
  • Kulttuurijaosvastaava: Katri Kotkas
  • Kulttuurijaosvastaava: Emilia Leppänen
  • KIKapovastaava: Milla Kiema
  • KIKapovastaava: Inga Tammemägi
  • Kartiovastaava: Samuli Ikonen
  • Kartiovastaava: Hella Huttunen
  • Esports-jaosvastaava: Kalle Jokipaltio

Teollisuussektori

  • Teollisuussihteeri: Lenni Puisto
  • Teollisuussihteeri: Valtteri Erkkilä
  • Teollisuussihteeri: Hermanni Pudas
  • Excumestari: Aksel Ilveskero
  • Excumestari: Veikka Korte
  • TEK-RIL-AA-yhdyshenkilö: Atte Niemi

Opintosektori

  • Opintosihteeri: Topi Hartikka
  • Opintosihteeri: Anniina Haka
  • Opintosihteeri: Nelli Veijalainen
  • Opintosihteeri: Kivi Knuuti
  • Alumni-/N-vastaava: Hella Huttunen
  • Alumni-/N-vastaava: Aku Mustalahti

Fuksisektori

  • Fuksikapteeni: Anna Öörni
  • Fuksikapteeni: Lumikki Poutanen
  • Maisterikapteeni: Varpu Soini
  • ISOwanhus: Tuomo Laitinen
  • ISOvastaava: Bella Linnervuo

CN109

  • Vuosijuhlavastaava: Emma Maliniemi
  • Vuosijuhlavastaava: Eero Kokkonen

IE

  • Emäntä: Nuppu Tikkakoski
  • Emäntä: Elia Mäki
  • Juomanlaskija: Eemil Erkkilä
  • Juomanlaskija: Milla Skyttä
  • Juomanlaskija: Anna Passila
  • Juomanlaskija: Aaro Nyyssönen

Palvelut

  • Pakuvastaava: Aku Lassila
  • Paljuvastaava: Magnus Buinevitš
  • Kiltisvastaava: Lumikki Poutanen
  • Pehmiskonevastaava: Patrik Heinonen
  • Palvelumestari: Riku Päivärinta
  • Tuoppivastaava: Oskari Räsänen
  • Kiltamamma: Varpu Soini
  • Kiltapappa: Valtteri Erkkilä
Toimihenkilöt 24
Viestintäsektori
Matias Mahlamäki
Matias MahlamäkiATK-vastaava@MatiasMahla
Ilkka Törrönen
Ilkka TörrönenWWW-vastaava
Tuomo Laitinen
Tuomo LaitinenTiedotussihteeri
Teppo Kivistö
Teppo KivistöGraafikko
Elsa Andersson
Elsa AnderssonGraafikko
Paavo Norema
Paavo NoremaGraafikko
Markus Aulamo
Markus AulamoKääntäjä
Antti-Elmeri Takalo
Antti-Elmeri TakaloDokumentoija
Samuli Ikonen
Samuli IkonenDokumentoija
Stiina Salminen
Stiina SalminenSomevastaava
Pauli Finnilä
Pauli FinniläSomevastaava