Koneinsinöörikilta juhlii 101-vuotista taivaltaan 19.3.2016. Sivun alaosasta löydät linkin ilmoittautumiseen. Muistathan, että avecien pitää ilmoittautua erikseen! Mikäli haluat esittää tervehdyksen Koneinsinöörikillan hallitukselle, tarkistathan ohjeet tervehdysten jättämiseen täältä. Jatkolippu sisältyy illalliskortin hintaan. Tervetuloa mukaan juhlimaan!

Juhlaohjelma

Lauantai 19.3.
16.00-17.00 Cocktail -tilaisuus
Energy Garage, Sähkömiehentie 4G, K4-rakennus, 02150 Espoo
18.00-23.30 Pääjuhla
Tapahtumatalo Bank, Unioninkatu 20, 00130 Helsinki
23.30-02.30 Jatkot
Paikassa X
Sunnuntai 20.3.
02.00→ Avoimet JaJatkot
Smökki, Jämeräntaival 4, 02150 Espoo
12.00→ Silliaamiainen
Smökki, Jämeräntaival 4, 02150 Espoo

Illalliskortin hinta opiskelijoilta 75 €, valmistuneilta 90 €.
Silliaamiainen ennakkoon 10 € tai ovelta 15 €.

Mikäli tunnet kuuluvasi kutsuvieraiden joukkoon, mutta et ole syystä tai toisesta saanut kutsua 4.3.2016 mennessä, ota yhteyttä Ville Majuriin, :=:cXp5Zm9USGhvSlNkcUtXY0RUU3VvVUVpWXpNYw==:=:.

Pukukoodi: Juhla- tai tumma puku, akateemiset kunniamerkit.

Lisätietoja aiheesta:
Kiia Kauppila
CN101-vastaava
:=:bjJ5bExGNWVMS0lqcFR5ZkxIT3VMSmswb2w1em5EPT0=:=:, puh. 0504113403

Ilmoittautuminen on päättynyt.

Lue lisää tietojen tallentamisesta rekisteriselosteesta.

Ilmoittautuminen on sitova!

Huom, tällä hetkellä ilmoittautumisvahvistus saattaa mennä Gmailin roskapostikansioon. Mikäli näin tapahtuu, klikkaathan tähän ystävällisesti: Ei roskapostia

Ilmoittautuneet

  1. Hugo Lennart Casao Mittler
  2. Jaakko Kiviluoma (Oy PLK Ab)
  3. Sami Puustinen (PerMa)
  4. Anni Kankare (Norjalaiset vieraat)
  5. Jarna Verho (IE kasa)
  6. Joonas Lehtovaara (KIKH16)
  7. Marianne Sola (Ryhmä 27)
  8. Paavo Pietikäinen (Halhal16)
  9. Emma Mäkinen (Halhal16)
  10. Eero Pollock (Kikh16)
  11. Ville Myllylä (KIKH16)
  12. Heikki Hynynen (Oy PLK Ab)
  13. Johannes Huovinen
  14. Joonas Skogström (Paraspöytä)
  15. Antti Korhonen (Norja/muut hyvät tyypit)
  16. Viivi Malkki (Avec)
  17. Santeri Sarste
  18. Jonne Sarajärvi
  19. Timo Vesala
  20. Jaakko Kaijala (Jaakko kaijala)
  21. Ida Martikainen (KIKH16)
  22. Aino Salmi
  23. Niko Erä-Esko (IE kasa)
  24. Lassi Liimatainen (IE kasa)
  25. Niko Ervasti
  26. Niki Vihtola
  27. Eeva-Sofia Haukipuro (IE kasa)
  28. Milja Leinonen (IE kasa)
  29. Peppi Seppälä (IE kasa)
  30. Noora Salminen (IE kasa)
  31. Erna Virtanen (SIKH16)
  32. Anni Parkkila (SIKH16)
  33. Essi Jukkala (SIKH16)
  34. Tomi Koskinen (SIKH16)
  35. Juha Korpio (SIKH16)
  36. Tommi Askola (SIKH16)
  37. Ilkka Oksanen (SIKH16)
  38. Jan Gustafsson (SIKH16)
  39. Tuomas Isola (SIKH16)
  40. Iiro Salminen (Niko Siilin, Ville Väänänen, Leena Myllymäki)
  41. Iris Mattila
  42. Jouni Ilves (PerMa)
  43. Minna Kassila
  44. Rami El Geneidy (HHH)
  45. Heidi Keijonen
  46. Jaakko Rauhala (HHH)
  47. Anni Rahiala
  48. Marika Suominen
  49. Heikki Laaki (Tuttuja)
  50. Kaisa Aitola (Tuttuja)
  51. Santeri Varis (Teemu Hujanen)
  52. Teemu Hujanen (Santeri Varis)
  53. Olli Kekäläinen (KIKH16)
  54. Oskari Hänninen (KIKH16)
  55. Oskari Willman (Kikh16)
  56. Paula Alonso Peltonen
  57. Kaisa Hynynen (IE kasa)
  58. Johanna Vuorelma (IE kasa)
  59. Sanni Ruikka (IE kasa)
  60. Emma Syrjänen
  61. Hannes Kallioinen (Norja/muut hyvät tyypit)
  62. Emmi Silfverberg (Timantit)
  63. Roosa Selkämaa (Timantit)
  64. Milla Partanen (Timantit)
  65. Karstensen Angelina (Norja)
  66. Helge Soltvedt Garsmark (Norja)
  67. Even Wilberg Hovig (Norja)
  68. Sverre Steen (Norja)
  69. Tuomo Salmi (Norja ja HHH)
  70. Olli Peltomäki (Meikäläinen on aika sopiva jokerikortti eli käytännössä mihin vaan!)
  71. Ida-Maria Korhonen (IE kasa)
  72. Emilia Taskinen (Ie16)
  73. Elina Seppä
  74. Matti Peltola
  75. Katariina Ikävalko (Emma Syrjänen)
  76. Niklas Sivaro (IE kasa)
  77. Ville Saarinen (IE kasa)
  78. Petter Selänniemi
  79. Ville Väänänen (Iiro salminen)
  80. Niko Siilin (Salminen-Väänänen-Mattila)
  81. Sampo Hanhirova (Jaakko kaijala)
  82. Eveliina Huuhtanen (Viivi Piira)
  83. Erik Hämäläinen (Julius Stenius)
  84. Aamos Varesmaa (IE-kasa)
  85. Joona Stenman (IE Kasa)
  86. Sebastian Muuronen (Ryhmä 27)
  87. Karri Pönni (Lassi Koponen)
  88. Aukusti Kankaanpää (Timantit)
  89. Julius Stenius (Erik Hämäläinen)
  90. Lassi Nurmi (Mikko Nieminen)
  91. Emilia Jurvanen (IE kasa, Alisa Lehtinen)
  92. Lassi Koponen
  93. Alisa Lehtinen (IE kasa)
  94. Viivi Piira
  95. Laura Tuomainen (Timantit)
  96. Elisa Juvonen (Ie16, minna ukkonen)
  97. Anne Laukkanen
  98. Kia Toivonen (Sebastian Muuronen)
  99. Tuukka Löytynoja (HHH)
  100. Veijo Silventoinen (KIKfuksit14 ja muut tutut)
  101. Tetti Kunnas (-)
  102. Iris Pitkänen (-)
  103. Tuukka Virkki (KIKH16)
  104. anni vuola
  105. Ville Kapanen (SIKH16)
  106. Kasper Koivu (Ryhmä 27)
  107. Anna Silventoinen (Ryhmä 27)
  108. Joakim Heinolainen (Niki Vihtola)
  109. Mikko Nieminen (Lassi Nurmi)
  110. Essi Hjelm (Lassi Nurmi)
  111. Helmi Savolainen (Timantit)
  112. Kaarle Patomäki
  113. Minna Ukkonen (IE kasa)
  114. Jenny Salo (IE kasa)
  115. Leo Lindroos (Oskari Willman)
  116. Jaakko Pere (IE kasa)
  117. Sophia Heyl
  118. Emilia Ängeslevä (Ryhmä 27)
  119. Aapo Kokko (SIKH16)
  120. Eetu Veikkanen
  121. Mikko Hirvonen (Julius Stenius)
  122. Niko Pöntinen (KIKH16)
  123. Mino Oksala (Fuksitiimi)
  124. Jani Hyvärinen
  125. Taavi Pernu (fuksitiimi)
  126. Marianne Honkasaari (IE kasa)
  127. Alina Saaranto (IE kasa)
  128. Iina Jokinen (Timantit)
  129. Daniel Laaksonen (Timantit)
  130. Timo Paananen (Emma Mäkinen)
  131. Joona Orpana (Johannes Huovinen)
  132. Isa Bettermann (Timantit)
  133. Paul Lenzen (Timantit)
  134. Jesse Isokangas (HHH, Emmi Lamppu, Ella Potka)
  135. Riku Rautanen (HHH)
  136. Sara Partanen (Avecin kanssa sama)
  137. Dann Mensah (Jaakko kaijala)
  138. Emmi Lamppu (Jesse Isokangas, Ella Potka)
  139. Ilkka Särkiö (Johannes Huovinen &co)
  140. Iiris Meurman
  141. Gary Marquis
  142. Lily Hernandez
  143. Ville Majuri (PerMa)
  144. Juho Luoranen (Oy PLK Ab)
  145. Veera Vimpari (IE-kasa)
  146. Pauli Putkiranta (IE kasa)
  147. Tatu Okkonen (Fuksitiimi)
  148. Samuel Viitikko (IE kasa)
  149. Lari Tuominen
  150. Ville Heikkilä (PerMa)
  151. Kaarlo Kock (IE kasa)
  152. Noora Rantanen (IE Kasa)
  153. Dagur Ingi Ólafsson (Jere Lahtinen)
  154. Annukka Laurila (IE kasa, Alisa Lehtinen)
  155. Camilla Leiman (IE kasa)
  156. Jere Lahtinen (Dagur Ingi Ólafsson)
  157. Tuuli Helenius (Dagur Ingi Ólafsson)
  158. Konrad Vuollo (Jasmin Köykkä)
  159. Jasmin Köykkä (Konrad Vuollo. Tetti Kunnas)
  160. Mikko Sippola (IE kasa)
  161. Kalle Niemi (HHH)
  162. Juuso Autiosalo (OOAAK)
  163. Mariela Krokfors (OOAAK)
  164. Jari Vepsäläinen (OOAAK)
  165. Leevi Mattila (Fuksitiimi)
  166. Ainotuuli Vaittinen (OOAAK)
  167. Sampo Lammi
  168. Jenina Noki (IE kasa)
  169. Marko And
  170. Sampsa Ranta
  171. Teemu Suntio (IE kasa)
  172. Ville Leppälä
  173. Simo Simolin (Aino Salmi)
  174. Ida Vesala (Aino Salmi)
  175. Santeri Santikko (IE Kasa)
  176. Sampo Simolin (Aino Salmi)
  177. Ida Iso-kungas (Aino Salmi)
  178. Samuli Rytömaa (Oy PLK Ab)
  179. Timo Huuskonen (PerMa)
  180. Aleksi Aalto (Oy PLK Ab)
  181. Inga Lahti (Oy PLK Ab)
  182. Raine Viitala (Oy PLK Ab)
  183. Nasti Korhonen
  184. Jami Jormakka
  185. Minna Anttila (Dagur Ingi Ólafsson)
  186. Rosa Nguyen (Joakim Heinolainen)
  187. ALEXI BARROIS
  188. Marianne TUBARO
  189. Lauri Vähä-Savo
  190. Niilo Metsänen
  191. Katariina Ollari
  192. Juho Paavola
  193. Elena Pitkänen
  194. Anna Taivela (Veijo Silventoinen)
  195. Ella Potka (Emmi Lamppu)
  196. Ilari Kärkkäinen (kyllä kiitos)
  197. Tuuli Sarantola (SIK/SIKH16)
  198. Valtteri Laakkonen (Jami Jormakka)
  199. Kiia Kauppila (<3)
  200. Tommi Lintilä (Oy PLK Ab)
  201. Tuomo Vilska (KIKH16)
  202. Lauri Linnonmaa (Tuomo Vilska)
  203. Kalle Kekäläinen (Tuomo Vilska)
  204. Jouni Partanen
  205. Hele Lonka
  206. Jukka Kopra (Oy PLK Ab)
  207. Minna Partanen (SIK)
  208. Perttu Hietanen (Ryhmä 27)
  209. Timo Lehmus (Eija Haakana)
  210. Eija Haakana (Timo Lehmus)
  211. Pentti Häkkinen (Oltermanni)
  212. Pirkko Häkkinen (Oltermanni)
  213. Petri Komsi (Sami Puustinen)

Juhlassa mukana


Kone Emeca YIT Formtex Formtex SWECO Espotel A-insinöörit TEK